Rozpočtář/rozpočtářka inženýrských a dopravních staveb / Pracovníci kalkulací, cen a nákladů

FirmaRaeder & Falge s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda30 000 Kč až 40 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

Zajištění všech podkladů nutných pro rozpočtování projektu
Výpočet spotřeby materiálů a zpracování položkového rozpočtu
Výběr stavebních materiálů a výrobků pro stavební práce a stanovování jejich množství a vypracování
rozpočtů staveb
Výpočet jednotkové ceny konstrukcí, výkonu a materiálu s použitím ceníku stavebních prací
Sestavení podkladů k následným činnostem procesu přípravy stavby - údaje o plánované spotřebě času pracovníků, strojů a materiálu při realizaci stavby.

Požadujeme:

Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou (vysokoškolské vzdělání výhodou) - stavební obor
Výhodou praxe na obdobné pracovní pozici přípravář / rozpočtář
Znalost práce na PC - excel, word, outlook, KROS
Schopnost komplexního zpracování rozpočtů
Přehled cen v oboru stavebnictví
Zkušenosti se zpracováváním rozpočtů do zakázek zadávaných dle zákona č. 137/2006 Sb. o veřejných
zakázkách
Schopnost a ochotu rozvíjet své odborné dovednosti
Spolehlivost zodpovědnost, samostatnost a pečlivost
Rychlost, vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita, komunikativnost.

Nabízíme:

pracovní smlouvu na dobu neurčitou, dobré finanční ohodnocení, firemní stravování zdarma, služební mobil, notebook

Způsob prvního kontaktu:
- e-mailem
- telefonicky Po - Pá 8.00 - 15.00 hod.
- osobně Po - Čt od 8.00 - 14.00 po předchozí tel. domluvě v sídle firmy.

ŽIVOTOPIS S SEBOU NA POHOVOR!

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):30 000 Kč až 40 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Raeder & Falge s.r.o., IČ: 28714989
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Michaela Tóthová, personalistka
telefon:702 169 953
e-mail:[email protected]