Administrativní pracovník/ce / Všeobecní administrativní pracovníci

FirmaCLR OPTIK s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda23 000 Kč až 28 000 Kč

Pracoviště: Tovéř č.p. 215, 783 16 Dolany u Olomouce. Nástup ihned.
Kontakt POUZE na email: [email protected], do předmětu uveďte "Administrativmí pracovník".
- Jednosměnný provoz, HPP

Požadavky:

- SŠ nebo VŠ
- Schopnost pracovat systematicky
- Samostatnost a schopnost sebeřízení bez neustálého dohledu
- Ochota komunikovat s ostatními, nekonfliktnost
- Odpovídající dovednosti v MS Office
- Znalost programu Helios uvítáme
- Praxe v administrativě, zejména v oblasti skladů či velkoobchodu může být výhodou
- Angličtina

Nabízíme:

- Zázemí stabilní obchodní firmy v optickém oboru
- Atmosféru rodinné firmy a sehraného kolektivu
- Věcné bonusy ve formě dioptrických a slunečních brýlí zdarma
- Příjemné a moderní open open-space prostředí s výhledem do zahrady
- Dobrou kávu
- Podporu sportovních a kulturních aktivit

Pracovní náplň:

- Příjem a evidence objednávek, komunikace s dodavateli
- Telefonická a e-mailová komunikace se zákazníky
- Vyřizování administrativy spojené se zakázkou
- Příjem a výdej zboží, fakturace

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC, MS Office
jazykové znalosti:
  • Aktivní anglický jazyk
minimální požadované vzdělání:úplné střední všeobecné vzdělání s maturitou (gymnázium)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):23 000 Kč až 28 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2021

jméno zaměstnavatele:CLR OPTIK s.r.o., IČ: 05045509
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Jen písemně
e-mail:[email protected]