Manažer/manažerka internetového obchodu / Obchodní referenti

FirmaSIGMA PUMPY HRANICE, s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda28 000 Kč až 30 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

zadávání překladů a vkládání textů do e-shopu; správa portfolia e-shopu; vyhodnocování a navrhování korekcí pro TOP produkty; měření úspěšnosti prodejů a jejich reportování

Požadavky:

znalost slovenštiny; obchodní zdatnost

Nabízíme:

příspěvek na penzjijní připojištění a životní pojištění; 5 týdnů dovolené; odměny; stravenky; zaměstnanecké slevy

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected]

Požadujeme:

jazykové znalosti:
  • Aktivní slovenský jazyk
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):28 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2021
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování: - stravenky
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie: - odměny
  • Jiné výhody: - příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění

jméno zaměstnavatele:SIGMA PUMPY HRANICE, s.r.o., IČ: 64610560

kontaktní osoba:Martina Rojková
telefon:602582770
e-mail:[email protected]