*ZÁMEČNÍCI / Zámečníci strojů

FirmaStrojírny Prostějov, a.s.
ÚvazekHPP
Mzda19 000 Kč až 25 000 Kč

CZ-ISCO 72222.Nástup dle domluvy. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Krejčířová, tel.: 733 159 449 (volat Po-Pá 8:00-13:00 hod.), e-mail: [email protected] Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:00 hod. Pracoviště: Kojetínská 3700/5 Prostějov.

Požadujeme:
praxe ve svařování v ochranné atmosféře CO2 nebo plamenném svařování nebo řezání kyslíkem výhodou, ochota ke zvyšování zámečnických dovedností: od jednoduchých operací (orýsování, závitování, broušení, ohýbání) přes stehování v přípravcích nebo tepelné dělení a rovnání, až po volné stehování rozměrných svarků na sestavných deskách, schopnost samostatného výkonu veškerých zámečnických operací dle strojírenské výkresové dokumentace.

Náplň práce:
ruční příprava a stehování ocelových konstrukcí, strojírenských dílů a celků a jejich dokončování dle výkresové dokumentace.

Nabízíme:
možnost zaučení a zvyšování dovedností.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:nižší střední vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):19 000 Kč až 25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Strojírny Prostějov, a.s., IČ: 46900331
počet volných pracovních míst:3
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

kontaktní osoba:Mgr. Anna Krejčířová, personalistka
telefon:733 159 449
e-mail:[email protected]