ODBORNÝ/Á PRACOVNÍK/ICE V BIOLOGICKÝCH A PŘÍBUZNÝCH OBORECH (Rybářství) / Odborní asistenti na vysokých školách

FirmaJihočeská univerzita v Českých Budějovicích
ÚvazekHPP
Mzda15 200 Kč až 20 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
studium doktorského studijního programu Rybářství v prezenční formě; řešení tématu vlastní disertační práce; publikování článků ve Q1-Q3 vědeckých časopisech; prezentace výsledků na mezinárodních konferencích a seminářích fakulty, absolvování odborné zahraniční stáže; praxe na provozních pracovištích fakulty; výuka v oboru svého studia, konzultanství a vedení bakalářských nebo magisterských prací; vedení projektů Mezinárodních letních škol; podíl na dalších činnostech v rámci příslušné laboratoře.

Požadujeme:
ukončené magisterské studium rybářského, biologického, zemědělského, veterinárního směru či v příbuzném oboru; přijetí do Doktorského studijního programu Rybářství na FROV JU v prezenční formě studia; obecné znalosti z biologie, chemie a vodní ekologie, znalost anglického jazyka min. na úrovni min. B1; uživatelská znalost práce na PC- MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook); komunikativnost, samostatnost, systematičnost, zodpovědnost, pečlivost, organizační schopnosti, ochota učit se novým věcem, schopnost práce ve stresu.

Nabízíme:
příjemné pracovní prostředí v mladém týmu ve zrekonstruovaných prostorách fakulty, studium a práci v mezinárodním kolektivu, možnost osobního i profesního rozvoje, další zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené a 4 dny indispozičního volna, zvýhodněné bankovní služby u partnerské banky, mobilní volání či MS Office zdarma pro soukromé využití).
Nástup: srpen - říjen 2021.
Délka pracovního poměru: 4 roky (v závislosti na délce studia).
Mzda: 15 200 – 20 000 Kč měsíčně (v závislosti na dosažených studijních výsledcích).
Místo výkonu práce: dle umístění laboratoře školitele (VÚRH, Zátiší 728/II, Vodňany nebo ÚAOV, Husova tř. 458/102, České Budějovice nebo ÚKS, Zámek 136, Nové Hrady).
Navaž kontakt s vedoucím Tebou zvoleného tématu. V případě vzájemné dohody, vyplň formulář přihlášky.
Zájemci o pozici se hlásí přihláškou ke studiu zaslanou na adresu: Fakulta rybářství a ochrany
vod JU, Kancelář DSP a zahraničních vztahů, Zátiší 728/II, 389 25, Vodňany nebo napiš na e-mail [email protected] nejpozději do 10. 5. 2021.
Více informací na:

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - prezentační software
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
jazykové znalosti:
  • Aktivní anglický jazyk
minimální požadované vzdělání:vysokoškolské (magisterské)

Nabízíme:

adresa pracoviště:37005, České Budějovice, Husova tř. 458/102, Česko
mzda, plat (hrubý):15 200 Kč až 20 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 08. 2021
benefity a pracovní výhody:
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody: 4 dny indispozičního volna

jméno zaměstnavatele:Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, IČ: 60076658

kontaktní osoba:Kontakt
e-mail:[email protected]
detail nabídky práce:http://www.frov.jcu.cz/