POMOCNÝ DĚLNÍK / DĚLNICE VE VÝROBĚ / Pomocní dělníci ve výrobě

FirmaPRODUCTION AUTOMOTIVE spol. s r.o.
ÚvazekHPP
Mzda97 Kč / hod.

Kontakt: Pros Miroslav Ing., tel.: +420 775 588 928 (každé úterý od 8:00 do 12:00 hod.), e-mail: [email protected]

Požadavky:
zdravotní způsobilost

Náplň práce:
pomocné a obslužné činnosti související s výrobou, doplňování zásob, provádění základní údržby a pomocných prací v dílně ANTOLIN LIBÁŇ s.r.o.
Pozice vhodná i pro cizince na krátkodobé pracovní povolení.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):97 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:04. 07. 2021

jméno zaměstnavatele:PRODUCTION AUTOMOTIVE spol. s r.o., IČ: 05318106
počet volných pracovních míst:15
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Ing. Miroslav Pros
telefon:+420 775 588 928
e-mail:[email protected]