Mechanik / montér klimatizací a tepelných čerpadel / Mechanici klimatizací a chladicích zařízení

FirmaKIBKE KLIMA s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč až 35 000 Kč

Popis nabídky práce:

Místo výkonu práce: Kramolišova 717/17, Slezská Ostrava
1. kontakt e-mailem, telefonicky.

Náplň práce:
montážní práce, zapojení, zprovoznění a následný servis klimatizací, tepelných čerpadel a rekuperací

Požadavky:

- Vyučení v oboru, popř. praxe min. 1 rok
- Řidičský průkaz sk. B
- Znalost čtení stavebních a technických výkresů
- Samostatnost, zodpovědnost, manuální zručnost, slušné vystupování
- Svářečský průkaz výhodou, kurs pro výškové práce výhodou

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:KIBKE KLIMA s.r.o., IČ: 04045581

kontaktní osoba:Martina Chrobáková
telefon:702 006 371
e-mail:[email protected]