TECHNIK TELEKOMUNIKAČNÍCH SÍTÍ / Technici přístrojů, strojů a zařízení v oblasti telekomunikací a radiokomunikací

FirmaLUCOnet s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda24 000 Kč až 28 000 Kč

Firma LUCOnet rozšiřuje kolektiv a hledá pracovníka na pozici: Technik internetového připojení

Náplň práce:

- instalace a servis bezdrátové a optické sítě
- práce na infrastruktuře sítě
- realizace přípojek
- aktivní komunikace se zákazníkem

Místo výkonu práce: Lysá nad Labem

Požadujeme:

- základní znalosti technologie Mikrotik a Ubiquiti
- znalost práce na PC
- komunikační dovednosti
- praxe v oblasti telekomunikací výhodou
- komunikativnost, samostatnost, spolehlivost a snaha o společný rozvoj sítě
- řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič

Nabízíme:
Práce v pohodovém kolektivu, zajímavé finanční ohodnocení,možnost profesního růstu. Firemní výhody. Služební telefon.
V případě, že se cítíte být touto nabídkou osloveni, zašlete svůj strukturovaný životopis společně s krátkým motivačním dopisem na adresu [email protected] a do předmětu zprávy uveďte: "Technik internetu"

Zasláním životopisu nám poskytujete svá osobní data a tím dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální evidenci naší společnosti na dobu do odvolání Vašeho souhlasu. Současně takto potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Práce je nabízena na dobu neurčitou se zkušební dobou s možností prodloužení na dobu neurčitou nebo dle zák.práce.

Firemní výhody, připojení k internetu,TV, telefon, příspěvek na stravu

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):24 000 Kč až 28 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:LUCOnet s.r.o., IČ: 02504821
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Bc. Zbyněk Konečný
telefon:777682972
e-mail:[email protected]