Ostraha prodejny Lidl / Pracovníci ostrahy, strážní

FirmaBohemia Marten Plus s.r.o.
ÚvazekVPP
Mzda12 600 Kč

Pouze pro OZP. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou jeden rok s možností prodloužení pracovního poměru. Zkrácený pracovní úvazek 30 hodin týdně. Vhodné pro osoby s OZZ, invaliditou 1. a 2. stupně, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.

Náplň práce:
Pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchající trestnou činnost.

Požadujeme:
Praxe výhodou, není však podmínkou, dobrou pracovní morálku, trestní bezúhonnost, věk od 18 let, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, příjemné vystupování.

Nabízíme:
Zajištění certifikátu strážného, možnost záloh na mzdu, nástup možný ihned, možnost práce i na dohodu o provedení práce, prémie za záchyty.

Prosíme zájemce, aby nechodili na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází, prvotní kontakt nutný telefonicky Po-Pá v čase 9.00-17.00 hod, nebo e-mailem.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):12 600 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
směny:turnusové služby
datum nástupu:01. 05. 2021
datum ukončení pracovního poměru:31. 10. 2021

jméno zaměstnavatele:Bohemia Marten Plus s.r.o., IČ: 06227155
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

kontaktní osoba:Alena Lihotská
telefon:606333112
e-mail:[email protected]