ŘIDIČI MKD - převoz obytných kontejnerů / Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

FirmaLKW Zlámal s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda35 000 Kč až 45 000 Kč

Kontakt po tel. domluvě pan Zlámal, tel. č. 603 588 770 (volat v době 8:00-16:00hod.), e-mail: [email protected] nebo osobně Po-Pá 8:00–14:00 hod. na adrese: Vřesovice 195. Pracovní doba: Po-Pá (práce bez víkendů)
Požadujeme ŘP C+E + profesní průkaz.

Náplň práce:
řidič MKD na převoz obytných kontejnerů po EU. Vozidla IVECO Eurocargo + vlek. Vozidla max. 2 roky stará. Vhodné i pro začínající řidiče bez praxe. Jednoduchá práce na jedno místo a prázdný zpět.

Nabízíme:
13 plat, penzijní připojištění, telefon.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):35 000 Kč až 45 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:01. 05. 2021

jméno zaměstnavatele:LKW Zlámal s.r.o., IČ: 27737292

kontaktní osoba:Zlámal
telefon:603 588 770