*Technik TZB - Žďár nad Sázavou / Stavební technici provozní

FirmaPKS stavby a.s.
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč

Společnost PKS stavby a.s., hledá technika TZB profesí ZTI, ÚT, plyn pro zakázky realizované naší společností v rámci celé ČR. Jsme vyspělou společností s více jak 50-ti letou tradicí v realizaci pozemních a inženýrských staveb. Naše krédo je neustálý rozvoj a budování dobrého jména společnosti. Přidej se k nám!

Náplň práce:

* příprava a řízení realizace zakázek
* koordinace subdodavatelských dodávek a vnitro subdodávek
* práce s výkresovou dokumentací a kontrola správné realizace stavby
*výpisy materiálu z projektové dokumentace
*zakreslování změn do projektové dokumentace
* zajištění technologických a pracovních postupů
* zajištění plynulostí výstavby
* pracovní výjezdy dle míst realizací

Požadavky:

* min. SPŠ stavební, obor TZB
* praxe na obdobné pozici výhodou
* vhodné i pro absolventy
* znalost práce s PC ( MS Office, CAD )
* ŘP sk. B – aktivní řidič
* samostatnost, spolehlivost, flexibilita

Nabízíme:

* finanční ohodnocení dle dosažených výsledků
* udržování a zvyšování kvalifikace
Vysvětlivky viz 2. strana (nebo poslední strana).
Zaškrtnutí platí křížkem i zatržením, oboje má ve formuláři stejný význam.
Dokument je platný dnem vydání
* dovolená 25 dní
* příspěvek na stravování
* příspěvky na sportovní aktivity a zdraví zaměstnance
* služební telefon a auto i k soukromým účelům
* společenské a kulturní akce
* Lokalita: celá ČR
První kontakt emailem nebo telefonicky.8:00 - 14:00 hod

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:PKS stavby a.s., IČ: 46980059
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Mgr. Šárka Matyášková
telefon:566 697 161
e-mail:[email protected]