Skladník / Úředníci ve skladech

FirmaFlexfill s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda20 000 Kč až 23 000 Kč

Popis nabídky práce:

NÁPLŇ PRÁCE:
" Příprava zboží pro expedici (Picker)
" Přijímání vráceného zboží od zákazníků, komunikace se zákaznickým servisem a dopravci
" Spolupráce s ostatními odděleními skladu - příjem, výdej, výroba, kvalita
" Provádění denní inventarizace zásob
" Manipulace s těžkými břemeny

POŽADAVKY NA ÚSPĚŠNÉHO KANDIDÁTA:
" Zkušenosti z logistické, spediční nebo výrobní firmy na obdobné pozici výhodou
" Výpis z rejstříku trestů
" Oprávnění k řízení VZV vítáno, není podmínkou
" Zodpovědnost, pečlivost, flexibilita, odolnost vůči stresu

NABÍZÍME:
" Společnost s více než 100 letou historií
" Fajn kolektiv
" Firemní výhody (dovolená navíc, závodní stravování/ stravenky, životní pojištění, penzijní připojištění
Způsob prvního kontaktu: e-mailem.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč až 23 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Flexfill s.r.o., IČ: 27249026
počet volných pracovních míst:2

kontaktní osoba:Michaela Kesnerová, personalista
telefon:416 429 111
e-mail:[email protected]