Oblastní manažer/ka / Řídící pracovníci v oblasti obchodu

FirmaBohemia Marten Plus s.r.o.
ÚvazekHPP, DPP
Mzda25 000 Kč až 30 000 Kč

Popis nabídky práce:

Požadujeme:
řidičský průkaz skupiny B, znalost práce na PC, čistý RT, časovou flexibilitu, odolnost vůči stresu
věk nad 18 let, skvělé organizační schopnosti - okamžitá reakce na řešení situace, rozhodnost, odpovědnost a samostatnost, praxe v security, certifikát strážného, pokud nemáte zajistíme

Náplň práce:
zajištění ostrahy prodejny, školení zaměstnanců, plánování směn, odpovědnost za svěřenou oblast ve Zlínském a Jihomoravském kraji jedná se o obchodní řetězec Lidl, řízení a kontrola podřízených, komunikace s klientem, komunikace a reporting vedení společnosti

Nabízíme:
flexibilní pracovní doba, k dispozici služební vozidlo, notebook, telefon, práci v silné a stabilní společnosti, odměny a bonusy za plnění cílů, odpovídající platové ohodnocení, jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení pracovního poměru, možnost práce i na DPP, nástup ihned
Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. Nechodit na pobočku.
Kontakt tel. 722 364 328 Po - Pá od 9.00 - 15. 00 hod., na mail: [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a s vyučením (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, DPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:01. 03. 2021
datum ukončení pracovního poměru:30. 09. 2021

jméno zaměstnavatele:Bohemia Marten Plus s.r.o., IČ: 06227155

kontaktní osoba:Jana Bůžková
telefon:722 364 328
e-mail:[email protected]