IT Manager/ka / Řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií

FirmaSodecia Safety & Interiors Leskovec, s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda30 000 Kč

Popis nabídky práce:

IT MANAGER/KA
POŽADUJEME: VŠ/SŠ v oboru informatika, anglický jazyk na úrovni B1, zkušenosti v programu SAP, Orientaci v IT (HW i SW), síťových a komunikačních technologiích, znalost klientských operačních systémů Windows a kancelářských balíků Office na administrátorské úrovni
NÁPLŇ PRÁCE: Zajištění chodu informačního systému v souladu s politikou a standardy společnosti, zodpovědnost za IT zařízení, instalace a konfigurace PC zařízení, tiskáren . Správa serverů. Zodpovědnost za správu LAN/WAN sítě, HW a SW, podpora interních uživatelů IT a řešení jejich požadavků a problémů, komunikace s dodavateli (HW, SW), analýzy, návrhy a implementace nových procesů/řešení v prostředí SAP, spolupráce při realizaci nových projektů v oblasti IT infrastruktury, pravidelný reporting.
NABÍZÍME: Možnost každodenního využití anglického jazyka, flexibilní pracovní dobu.
PRVNÍ KONTAKT: Výhradně emailem na adresu: [email protected]
Ov.tel.: 15.2.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

jméno zaměstnavatele:Sodecia Safety & Interiors Leskovec, s.r.o., IČ: 27781917

kontaktní osoba:Blanka Čížová
telefon:571 425 607
e-mail:[email protected]