Dispečer pro PCO - OZP / Pracovníci ostrahy, strážní

FirmaBohemia Marten Plus s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda120 Kč / hod.

Místo výkonu práce: PCO / Pult centrální ostrahy / Listopadová 295/32, Ostrava - Kunčičky
1. kontakt e-mailem, telefonicky v Po - Pá 8:00-17:00 hod.

Požadujeme:

- Věk nad 18 let, trestní bezúhonnost
- Schopnost rychlého rozhodování
- Odolnost vůči stresu
- Spolehlivost, zodpovědnost

Pracovní náplň:

- Uživatelské znalosti na PC ( Excel, Word, Outlook, Gemail )
- Komunikace s klientem, komunikace s PČR
- Zpracování administrativy související s výkonem pracovní pozice
- Zpracování alarmů na pultu centrální ostrahy dle nastavených postupů
- Vyslání výjezdového týmu dle požadavků
- Dispečer PCO nerealizuje samotné výjezdy
- Nepřetržitý provoz, denní a noční směny - střídání na směnnost
- Pracovní doba - 4.00 hod. - 16.00 hod. nebo 16.00 hod. - 4.00 hod.
- Pracovní směny : 2x denní, 2x noční a 4 dny volno

Nabízíme :
- Zázemí ve stabilní společnosti v příjemném kolektivu
- HPP na dobu určitou s možností prodloužení HPP
- Záloha na mzdu

Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
minimální požadované vzdělání:nižší střední odborné vzdělání (výuční list)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):120 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:01. 03. 2021
datum ukončení pracovního poměru:30. 09. 2021
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: záloha na mzdu

jméno zaměstnavatele:Bohemia Marten Plus s.r.o., IČ: 06227155
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

kontaktní osoba:Alena Lihotská
telefon:606 333 112
e-mail:[email protected]