Operátor v textilní výrobě - seřizování / Obsluha strojů na úpravu vláken, dopřádání a navíjení příze a nití

FirmaSage Automotive Interiors, Strakonice Fabrics, s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda24 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce.
- Samostatné seřizování tkacích stavů a žakarských strojů pro výrobu jednotlivých druhů dle snovacího a výrobního předpisu, TZ a RZ.
- Mazání jednotlivých funkčních dílů stavů dle harmonogramu.
- Odstraňování poruch na strojích.
- Vkládání a kontrola potřebných údajů do počítače stroje.
- Provádění záznamu o chybách na kusové karty.
- Vedení pracovníků ostatních profesí na svěřeném úseku ke správnému třídění odpadů.
- Provádí evidenci výroby v počítačové síti.
- Práce v systému Loom Control
- Kontrola správnosti údajů dle výrobního předpisu a karty "uvolnění 1. kusu" po předělávce.
- Kontrola prostojů na stavových kartách.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 25 dní řádné dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní spoření
KONTAKT: e-meilem: [email protected], tel. 734357035

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):24 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:01. 02. 2021
datum ukončení pracovního poměru:31. 07. 2021

jméno zaměstnavatele:Sage Automotive Interiors, Strakonice Fabrics, s.r.o., IČ: 09297235
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Marie Hermanová
telefon:383315481, 734357035
e-mail:[email protected]