Rekvalifikace - pojištovací agenti / Odborní pojišťovací poradci

FirmaUNIQA pojišťovna, a.s.
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč až 50 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

KDO JSME?
- Uniqa pojišťovna a.s. čítá více jak 800 obchodních zástupců a 100 specializovaných distribučních míst a pomáhá klientům s pojištěním osob, majetku a vozidel.
- Naší vizí je, aby každý klient dostal profesionální finanční službu a náležitý servis.

KOHO HLEDÁME?
- Pracovité a komunikativní kolegy/ně s maturitou, trestní bezúhonností, kteří chtějí pracovat v příjemném a zkušeném kolektivu, který Vám pomůže ve Vašich začátcích..
- Zodpovědné a samostatné Osobnosti, kteří budou mít možnost pracovat na přepážce zavedené kanceláře a servisovat i naše stávající klienty + rožšiřovat naši službu dále
- Cílevědomé a ambiciózní lidi, kteří chtějí mít možnost ovlivnit Svou kariéru, tak velikost i velikost Svého příjmu nebo pracovní dobu...

CO VÁM NABÍZÍME?
-REKVALIFIKACI - během 3 měsíců se rekvalifkujete na certifikovaného pojišťovacího agenta. Během tohoto vzdělávání obdržíte od nás 25.000 Kč na účet každý měsíc (celkem tedy 75.000 !!!)
Praxe v oboru není podmínkou, stačí mít chuť se vzdělávat a pracovat na sobě. Je nám zcela jasné, že zorientovat se v pojišťovnictví není jednoduché, a proto jsme na to připraveni (náš vzdělávací systém je připraven i na kolegy, kteří nepochází z oboru). U nás pracují jak absolventi škol, kteří u nás nabírají jedny ze svých prvních pracovních zkušeností, tak přední TOP obchodníci, kteří již mají své vlastní pobočky - Agenturní kanceláře
- Nadstandardní finanční ohodnocení. Obchodníkům Uniqa pojišťovny náleží vícesložkové ohodnocení (kombinace odměn, provizí + další bonusy. Celkové odměny ve výši až 605.200 kč během prvních 3 let.
- Motivační bonusový systém
- Příjemný kolektiv a prostředí na pobočce, díky němu budete mít stále k dispozici zázemí, kde budete mít možnost si připravovat podklady pro jednání s klienty, nebo čistě jen využít konzultace se svým nadřízeným nebo kolegy.


Způsob kontaktu: životopis zasílat na e-mail

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední všeobecné vzdělání s maturitou (gymnázium)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč až 50 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:01. 02. 2021

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:UNIQA pojišťovna, a.s., IČ: 49240480
počet volných pracovních míst:3
datum zveřejnění nabídky práce:12. 01. 2021
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Robert Bárci
e-mail:[email protected]