ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍCI + PÉČE O ZÁKAZNÍKY / Všeobecní administrativní pracovníci

FirmaSOLIDSUN s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč až 27 500 Kč

Popis nabídky práce:

A11 z:12/11/2021

Náplň práce:

- administrativní práce pro back office - práce v CRM, scanování, zakládaní dokumentů, vyplňování dokumentů
- úzká spolupráce s obchodníky, kteří mají na starosti uzavírání smluv s klienty
- správa klientského portfolia
- fakturace
- vyřizování dotací
- komunikace s distributorem el. energie
- komunikace se zákazníky
- operativní úkoly.

Požadujeme:

- středoškolské vzdělání s maturitou
- výborné komunikační schopnosti (ústní i písemné)
- organizační schopnosti
- psaní všemi deseti
- znalost MS Office
- zájem se učit a sbírat informace.
Výhodou:
- znalost účetního programu POHODA a zkušenosti z call centra.

Nabízíme:

- pracovní poměr na dobu určitou s možnostní prodloužení na dobu neurčitou.
- stravenky, služební tel.+ SIM, příspěvek na dopravu, příspěvek na životní nebo penzijní pojištění, možnost profesního růstu, školení.
Kontakt emailem.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC, MS Office
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč až 27 500 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 02. 2021
datum ukončení pracovního poměru:01. 02. 2022
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: stravenky, příspěvky

jméno zaměstnavatele:SOLIDSUN s.r.o., IČ: 02258129

kontaktní osoba:Lucie Kupková
e-mail:[email protected]