Obchodní referenti

FirmaHANSA-FLEX spol. s r.o.
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč až 35 000 Kč

pracovní náplň: poptávat a shánět díly, které nemáme k dispozici na centrálním skladu, převážně hydraulické komponenty, zpracování objednávek v SAPu, Dispo, skladové hospodářství, zadávání zakázek od zákazníků, zakládání skladových karet, zakládání dodavatelů, aktivní hledání nových dodavatelů, vyjednávání cen, administrativní podpora poboček
nutnost komunikace i se zahraničními dodavateli - výhodou aktivní znalost němčiny, jinak angličtina nutná na komunikativní úrovni i po telefonu

příspěvek na stravu a důchodové pojištění, možnost dalšího vzdělávání, placené firemní akce, možnost osobního rozvoj

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 02. 2021

jméno zaměstnavatele:HANSA-FLEX spol. s r.o., IČ: 63982846

kontaktní osoba:Tereza Štampachová
telefon:725 788 347
e-mail:[email protected]
kontaktní adresa:Dolnoměcholupská 214/26,109 00 Praha - Dolní Měcholupy