Traťový strojník/traťová strojnice / Obsluha strojů a zařízení pro práce na železniční trati

FirmaRaeder & Falge s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda33 026 Kč

nabízíme stabilní práci u zavedené společnosti s motivační nástupní mzdou.
Vyžadujeme: spolehlivost, chuť pracovat a časovou flexibilitu, občasně práce i o víkendech. Nepožadujeme praxi, ani vyučení v oboru. Práce na zaučení po nástupu do zaměstnání. Uvedená nástupní mzda je minimální základní nástupní, po zkušební době možný nárůst mzdy dle zkušeností a kvality odvedené práce. Místo výkonu práce: Přívozní 114/2, 410 02 Lovosice a zakázky zaměstnavatele v rámci ČR.

Náplň práce:
obsluha drážních vozidel a dvoucestných bagrů při rekonstrukcích stávajících železničních svršků, a výstavbě nových. Praxe v řízení a ovládání malých drážních vozidel, nebo dvoucestných bagrů nutná. Nutný řidičský průkaz sk. B. Nástup možný ihned.
Způsob prvního kontaktu: e-mailem.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):33 026 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Raeder & Falge s.r.o., IČ: 28714989
počet volných pracovních míst:4
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Michaela Tóthová, personalistka
telefon:702 169 953
e-mail:[email protected]