Krmič - stájník / Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí

FirmaZemědělské družstvo Partutovice
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč

Popis nabídky práce:

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:

práce v živočišné výrobě
Pozn.: z důvodu zvedání břemen o vyšší hmotnosti je práce vhodná spíše pro muže

Požadavky:

řidičský průkaz sk. T

Nabízíme:

podnikové stravování; 25 dnů dovolené; prémii

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pana Jana Remeše:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected];
- telefonicky na čísle 777 716 719;
- osobně na adrese: Zemědělské družstvo Partutovice, Partutovice č.p. 105, 753 01 Hranice 1

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T
minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Partutovice 105, 75301, Česko
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie

jméno zaměstnavatele:Zemědělské družstvo Partutovice, IČ: 00149489

kontaktní osoba:Jan Remeš
telefon:777716719
e-mail:[email protected]