Řidič/ka nad 12 t - cisternového vozidla sk. C, E / Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

FirmaSPECIAL TRANSPORT Dušan Suško, spol. s r.o.
ÚvazekHPP
Mzda40 000 Kč

NÁPLŇ PRÁCE: převoz v rámci ČR - každodenní návrat na stanoviště, pravidelné střídání pracovních směn na vozidle
POŽADAVKY: platný řidičský průkaz sk. C, E + karta řidiče, psychotesty,výpis z rejstříku trestů, spolehlivost, časová flexivilita, praxe s nákl.voz. nad 12t vitána
NABÍZÍME: stravné formou diet, zaměstnání v prosperující společnosti, NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 50.000,- Kč
KONTAKT: telefonicky (7-16h)

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E
  • Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče
minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Polička, Česko
mzda, plat (hrubý):40 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 11. 2021

jméno zaměstnavatele:SPECIAL TRANSPORT Dušan Suško, spol. s r.o., IČ: 28858115

kontaktní osoba:Ivana Svobodová
telefon:499 620 000
kontaktní adresa:Polička