Speditér/speditérka vnitrostátní a mezinárodní kamionové dopravy / Obchodní zástupci

FirmaKavasped s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda30 000 Kč až 35 000 Kč

Popis nabídky práce:

náplň práce:
budete mít na starostti naše zákazníky, naše kamiony, našich smluvních dopravců s kompletní servisem o ně a jejich přepravy.

Požadujeme:

- německý /anglický jazyk na komunikativní úrovni. Fexibilitu, motivaci k práci a k případnému dalšimu rozvoji firmy, ochotu a zápal pro práci.
Výhodou:
- praxe v oboru MKD, ŘP. sk B, C + E.

Nabízíme:

- mobil tel. + notebook i k soukr. účelům, firemní sim kartu i k soukr. účelům, cílené odměny nad rámec platového ohodnocení za provedený výkon, homeoffice, os. automobil k soukr. účelům aj.
Způsob prvního kontaktu:
- e-mailem
- telefonicky.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):30 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Kavasped s.r.o., IČ: 07829566
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Ondřej Kavalír, obchodní ředitel
telefon:725 488 234
e-mail:[email protected]