ÚČETNÍ / Účetní všeobecní

FirmaKOVO KONICE, výrobní družstvo
ÚvazekHPP
Mzda21 000 Kč

Osobní kontak po telefonické domluvě, paní Poláková, tel.: 602 702 441, e-mail: [email protected] Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:00 hod. (možné se na pracovní době domluvit). Pracoviště: 9. května 11, Konice.

Požadujeme:
praxe v oboru min. 5 let, znalost práce na PC.

Náplň práce:
provádění veškerých účetních operací.

Nabízíme:
podnikové stravování, příspěvek na dopravu.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):21 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2021

jméno zaměstnavatele:KOVO KONICE, výrobní družstvo, IČ: 00208116

kontaktní osoba:Kontakt
telefon:602 702 441
e-mail:[email protected]