Supervizor poprodejního servisu / Řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií

FirmaChanghong Europe Electric s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda35 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

* řešení reklamací, zodpovědnost za jejich včasné zpracování (záruční a pozáruční servis)
* reporting, analýzy vad a inicializace nápravných opatření, evidence a zajištění náhradních dílů,koordinace týmu opravářů, řízení obchodních partnerů
* nastavení a řízení veškerých procesů chodu oddělení poprodejního servisu jak v ČR, tak i v zahraničních pobočkách, revize stávajících smluvních vztahů a nastavení kritérií spolupráce se stávajícími i budoucími subdodavateli servisu, vedení týmu, reporty a analýzy, návrhy řešení
* Úzká spolupráce s mateřskou firmou v Číně (znalost čínštiny podmínkou);

Požadujeme:
prokazatelná praxe min. 2 roky na obdobné pozici, zkušenost z TV byznysu výhodou, plynulá komunikace v AJ a Čínština, zkušenost s vedením týmu, schopnost strategického myšlení a práce podtlakem , uživatelská znalost práce na PC , komunikační dovednosti, flexibilita;

Nabízíme:
Benefit Plus, dotované obědy;

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):35 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 01. 2022

jméno zaměstnavatele:Changhong Europe Electric s.r.o., IČ: 27407292
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Kateřina Vargová
e-mail:[email protected]