Recepční / Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

FirmaJULIA UNO Group s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda23 000 Kč až 25 000 Kč

Recepční - vzdělání úplné střední odborné s maturitou. Pracoviště Lipno nad Vltavou. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Hrubá mzda od 23 000,--Kč do 25 000Kč.

Náplň práce:
zajištování chodu recepce, ubytování hostů, rezervace pobytů, vystavování dokladů apod. Požadujeme alespoň částečnou znalost NJ nebo AJ, práce na PC (Internet, Word, Excel, Outlook), zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost. Strukturovaný životopis zasílat na: [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Lipno nad Vltavou 300, Česko
mzda, plat (hrubý):23 000 Kč až 25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:JULIA UNO Group s.r.o., IČ: 25185322
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Zdeňka Viktůrková
telefon:602 496 190