Projektant elektro / Inženýři elektrotechnici a energetici

FirmaJSP, s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda23 000 Kč až 40 000 Kč

Popis nabídky práce:

Životopis zasílejte na e-mail: [email protected]
Požadujeme :
SŠ,VŠ elektrotechnického zaměření
MS Office, Autocad, Electrical-CAD
vyhláška 50/1978 minimálně par. 6 (par. 7,8,10 výhodou)
autorizace v oboru ČKAIT – výhodou, ne nutností
Anglický jazyk minimálně na střední úrovni
praxe v oboru vítána
Řidičský průkaz – skupina "B"
Odpovědnost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce, komunikativnost
Náplň práce :
Projektant elektro - oblast MaR (Měření a Regulace)
Projektant elektro - silnoproud
Projektant elektro – slaboproud
Zpracování dokumentace, nabídková řízení
Zaměstnanecké výhody:
Jednosměnný provoz s pružnou pracovní dobou, příspěvek na stravování, 5 dnů dodatkové
dovolené, prémie, odměny. Výhled pracovní smlouvy na dobu neurčitou.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:32600, Plzeň - Východní Předměstí, Lobezská 2567/15, Česko
mzda, plat (hrubý):23 000 Kč až 40 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:01. 06. 2021
datum ukončení pracovního poměru:31. 05. 2022

jméno zaměstnavatele:JSP, s.r.o., IČ: 49286684
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Životopis
e-mail:[email protected]