Pomocný pracovník/ice v administrativní činnosti - OZP / Ostatní pomocní pracovníci

FirmaBohemia Marten Plus s.r.o.
ÚvazekVPP
Mzda150 Kč / hod.

Popis nabídky práce:

Místo výkonu práce: Potoční 503/3, Ostrava - Bartovice
1. kontakt telefonicky v Po - Pá od 9.00 - 15. 00 hod. Pro informace ohledně pracovní pozice prosím nenavštěvovat pobočku. Prvotní kontakt vždy telefonicky, případně e-mailem.

Požadujeme :
- základy práce na PC - výhodou, veškeré administrativní procesy zaučíme v průběhu zkušební doby
- pečlivost, spolehlivost
- vzdělání - základní + praktická škola

Náplň práce :
- příprava dokumentace ke skenování
- kontrola správnosti naskenovaných dokumentů
- obsluha PC a tiskárny
- třídění dokumentů, zakládání, archivace

Nabízíme :
- práci ve stabilní a silné společnosti
- práci v příjemném prostředí a kolektivu
- nástup na hlavní pracovní poměr s možností prodloužení pracovního poměru po zapracování

Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC - základní dovednosti PC
minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):150 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:VPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 03. 2021
datum ukončení pracovního poměru:30. 09. 2021

jméno zaměstnavatele:Bohemia Marten Plus s.r.o., IČ: 06227155
počet volných pracovních míst:5
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

kontaktní osoba:Jana Bůžková
telefon:722 364 328
e-mail:[email protected]
detail nabídky práce:www.bohemiamarten.eu