SAMOSTATNÁ / SAMOSTATNÝ ÚČETNÍ / Odborní účetní všeobecní

FirmaMAPO Finance s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda35 000 Kč

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED. Zásílat životopisy na e-mail: [email protected] Pracovní doba: Po-Pá (pracovní doba bude upřesněna na osobním pohovoru). Pracoviště: Olomoucká 3896/114, Prostějov.

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, zájem pracovat a rozvíjet se jako účetní, komplexní znalost podvojného účetnictví a daňové problematiky, dobrá znalost prostředí MS Office - zejména MS Excel, organizační schopnosti, pečlivost, samostatnost.

Náplň práce:
kompletní vedení účetnictví vybraných společností skupiny MAPO Group, vystavování daňových dokladů, příprava podkladů pro daňová přiznání, zodpovědnost za účetní závěrky, zpracování a sestavování účetních výkazů, spolupráce s kolegy/kolegyněmi z ostatních oddělení.

Nabízíme:
stravenky, týden dovolené navíc, pružná pracovní doba, zajištěný pitný režim, kvalitní káva na pracovišti, asistenční služba ELA v rámci BOZP, slevy u partnerů (O2, Škoda auto aj.).

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):35 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2021
datum ukončení pracovního poměru:30. 04. 2022

jméno zaměstnavatele:MAPO Finance s.r.o., IČ: 04429427

kontaktní osoba:Ing. Katarína Zahradníčková
e-mail:[email protected]