Ostraha - detektiv prodejny / Pracovníci ostrahy, strážní

FirmaBohemia Marten Plus s.r.o.
ÚvazekVPP, DPP
Mzda105 Kč / hod.

Popis nabídky práce:

Požadujeme :
Dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, praxe výhodou není však podmínkou. Certifikát strážného pokud nemáte, zajistíme. Věk od 18 let. Možnost práce i na DPP.

Náplň práce:

Pochůzková činnost po prodejně,
Nabízíme :
práci v silné a stabilní společnosti
odpovídající platové ohodnocení, odměny za plnění cílů
možnost zálohy na mzdu
jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru
nástup možný ihned
Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. Nechodit na pobočku.
Kontaktujte emailem nebo telefonicky od 8:00 do 17:00 hodin.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):105 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:VPP, DPP
směny:turnusové služby
datum nástupu:01. 03. 2021
datum ukončení pracovního poměru:30. 09. 2021

jméno zaměstnavatele:Bohemia Marten Plus s.r.o., IČ: 06227155
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

kontaktní osoba:Alena Lihotská
telefon:606 333 112
e-mail:[email protected]