Graphic Designer / DTP (m/ž) / Průmysloví a produktoví designéři

FirmaAUFEER DESIGN, s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda20 000 Kč

Prvotní kontakt: e-mail: [email protected], [email protected]

Pracovní náplň:

- Vytváření digitální a printových výstupů dle zadání
- Koncepčně-výtvarné směřování projektu
- Předtisková příprava a Print Proof výstupy a analýza
- Prezentace výstupů směr do týmu, popř. i klientovi

Odbornost :
Znalost Adobe CC Znalost problematiky DTP
Minimálně 2 roky praxe
Osobní vlastnosti (dovednosti, schopnosti): Výtvarné cítění, komunikativnost, samostatnost, dobré argumentační a prezentační schopnosti

Zaměstnanecké výhody:
5 TÝDNŮ DOVOLENÉ
PRUŽNÁ PRACOVNÍ DOBA
PŘÍSPĚVEK NA ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ A PENZIJNÍ SPOŘENÍ 12,000 Kč ROČNĚ STRAVENKY 100 KČ
PŘÍSPĚVEK NA JAZYKOVOU VÝUKU

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Mladá Boleslav, Česko
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:AUFEER DESIGN, s.r.o., IČ: 26159031
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Bc., Ing. Brabcová Věra
telefon:326219547
e-mail:[email protected], [email protected]
kontaktní adresa:Mladá Boleslav