SKLADNICE/SKLADNÍK- ŘIDIČKA/ŘIDIČ / Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

FirmaŘempo CB, a.s.
ÚvazekHPP
Mzda24 000 Kč

Popis nabídky práce:

Pracoviště: České Budějovice.
Pracovní doba: pondělí-pátek, 7:00-15:30 hod.

Požadujeme:
dobrý zdravotní stav, komunikativnost, osvědčení o VZV, ŘP sk. B.

Náplň práce:
manipulace se zbožím, obsluha zákazníků na skladě, rozvoz zboží dodávkou.
V případě Vašeho zájmu kontaktujte prosím zaměstnavatele na e-mailu: [email protected]

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):24 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:02. 01. 2021

jméno zaměstnavatele:Řempo CB, a.s., IČ: 25354523

kontaktní osoba:Adéla Partlová, Asistentka podpory prodeje
telefon:387768101
e-mail:[email protected]
detail nabídky práce:www.rempocb.cz