Provozní elektrikář / Provozní elektromechanici

FirmaSZP Těšnovice a.s.
ÚvazekHPP
Mzda23 000 Kč

Popis nabídky práce:

Pracoviště Těšnovice

Pracovní náplň:
údržba, provoz zemědělských technologií a práce s tím spojené, práce v živočišné výrobě

Požadavky:
vyučení v oboru, nutná vyhláška 50 (min.§ 6), vhodné i pro absolventy, možnost zaučení, svářečský průkaz popř. jiná oprávnění (strojní průkaz) vítan, ale není nutný, spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme:
výše uvedená mzda, nástupní bonus 20 000 Kč (splatný ve 3 splátkách), dle dosažených výsledků možnost ročních odměn (13. plat), bonusový program společnosti po odpracování minimálně 1 roku (příspěvek na penzijní připojištění, na obědy, na rekreaci, na vzdělávání a zdraví) až 2716,-Kč/měs., placená pohotovost, nástup možný ihned
- Kontakt telefonicky Po-Pá (6:00 - 14:30 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):23 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

jméno zaměstnavatele:SZP Těšnovice a.s., IČ: 46982451
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Josef Marek
telefon:606 025 410
e-mail:[email protected]