Operátoři hotline linky / Operátoři bezpečnostních služeb

FirmaSICURO MB 111 s. r. o.
ÚvazekHPP
Mzda16 100 Kč

Popis nabídky práce:

Místo výkonu práce:
Sirotkova č.p. 1242
Mladá Boleslav II
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: tel.: 777878767, e-mail: [email protected] (předmět: operátor)

Náplň práce:
obsluha pultu, vyřizování telefonických dotazů, zaznamenávání vzkazů, odbavování poplachů, práce na PC.

Požadujeme:
pozitivní a aktivní přístup k informačním technologiím, spolehlivost, komunikativní osobnost, zodpovědný přístup k práci, schopnost a ochotu učit se nové věci. Pokud tyto znalosti nemáte, rádi vás je naučíme.

Nabízíme:
pravidelná specializovaná školení, příjemné pracovní prostředí a práci v mladém kolektivu, zajímavou a různorodou práci, zázemí stabilní a perspektivně se rozvíjející společnosti, zajímavé platové ohodnocení s individuálními bonusovými odměnami a možnost kariérního postupu.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):16 100 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:SICURO MB 111 s. r. o., IČ: 24221465
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

kontaktní osoba:Kabrna
telefon:777878767
e-mail:[email protected]