Vedoucí vstřikolisovny / Řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu

FirmaOBZOR, výrobní družstvo Zlín
ÚvazekHPP
Mzda35 000 Kč

Popis nabídky práce:

Požadavky:

- SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
- znalost technologií vstřikování plastů
- praxe v řízení týmu lidí, zkušenost s vedením výrobního oddělení
- technické myšlení, znalost čtení technické dokumentace
- schopnost převzít odpovědnost
- organizační a komunikační schopnosti, smysl pro pořádek
- dobrá práce na PC

Náplň práce:

- organizační řízení vstřikolisovny
- vedení týmu zaměstnanců
- zajištění kvalitní výroby a dodržování termínů
- řízení optimální využití kapacit, optimalizace vytíženosti pracoviště
- řešení problémů spojených s výrobou
- podílení se na vývoji a inovaci výroby
- sledování strojní kapacity

Nabízíme:
zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, dodatková dovolená, závodní stravování a jiné sociální benefity

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):35 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:OBZOR, výrobní družstvo Zlín, IČ: 00030988

kontaktní osoba:Martina Postavová
telefon:577 195 172, 734 783 995
e-mail:[email protected]