OBSLUHA CNC / Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

FirmaSV metal spol. s r.o.
ÚvazekHPP
Mzda120 Kč / hod.

Popis nabídky práce:

OBSLUHA CNC
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned

Náplň práce:
práce na obrobně na obráběcích strojích-soustruh, fréza,seřízení stroje, nastavení základních technologických parametrů

Požadujeme:
SŠ nebo ÚSO technického směru výhodou, ne podmínkou, základní orientace v technické dokumentaci a strojírenských výkresech, samostatnost, přesnost a zodpovědnost

Nabízíme:
práci v hospodářsky stabilizované a rozvíjející se české firmě, slušné jednání a osobní přístup, rozmanitou práci s možností učit se novým věcem
- Pozice vhodná i pro absolventy
V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba: p. Machatá, tel.: 495 433 189, e-mail: [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):120 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:01. 12. 2020

jméno zaměstnavatele:SV metal spol. s r.o., IČ: 25257366
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Daniela Machatá
telefon:495 433 189
e-mail:[email protected]