UKLÍZEČ / UKLÍZEČKA / Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

FirmaČESKÁ OBCHODNÍ INSPEKCE
ÚvazekHPP
Mzda14 600 Kč

Popis nabídky práce:

UKLÍZEČ / UKLÍZEČKA
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned

Požadujeme:
pečlivost a ochotu pracovat, spolehlivost, trestní bezúhonnost

Náplň práce:
zajištění úklidu inspektorátu

Nabízíme:
příspěvek na stravování formou stravenek, příspěvek z FKSP, 5 týdnů dovolené+indispoziční volno (sick days), příjemný pracovní kolektiv
- V případě zájmu nám zašlete strukturovaný životopis na email: [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):14 600 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 12. 2020

jméno zaměstnavatele:ČESKÁ OBCHODNÍ INSPEKCE, IČ: 00020869

kontaktní osoba:Bc. Jiří Novák, MBA
e-mail:[email protected]