MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI VÝROBKŮ Z KOVŮ / Montážní dělníci výrobků z kovů

FirmaPARITAS, s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda18 200 Kč

Popis nabídky práce:

MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI VÝROBKŮ Z KOVŮ
- Místo výkonu práce: Bratří Štefanů č.p. 902/71
Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3
- PP na dobu určitou od 9. 12. 2020 do 31. 12. 2020

Náplň práce:
Příprava materiálu dle výkresu následná montáž součástí dle schémat a nákresů s ohledem na určení potřebných materiálů a pokynů k montážím, nastavení, vyrovnávání a připevňování jednotek ke skupinám, podskupinám nebo konstrukcím s použitím ručních nebo elektrických nástrojů, spojování a mikrosvařování; Posouzení stanovených pracovních postupů,
Vedení záznamů o výrobě a provozu; Příprava, řezání materiálu dle výkresu
- V případě zájmu nás kontaktujte na email: [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:nižší střední odborné vzdělání (výuční list)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):18 200 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:09. 12. 2020
datum ukončení pracovního poměru:31. 12. 2020

jméno zaměstnavatele:PARITAS, s.r.o., IČ: 25602713
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Kowalsky
e-mail:[email protected]