POMOCNÍCI V KUCHYNI / Pomocníci v kuchyni

FirmaRestaurace Mexita Hradec s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda16 000 Kč až 20 000 Kč

Popis nabídky práce:

CZ-ISCO: 94120 Pomocníci v kuchyni
POMOCNÍCI V KUCHYNI
- Místo výkonu práce: Velké náměstí č.p. 148/11, 500 03 Hradec Králové 3
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned

Pracovní náplň:
starost o chod a čistotu kuchyně, pomoc kuchařům s přípravou jídel, příprava surovin (Zelenina, …)

Požadujeme:
Pracovitost, pečlivost a zodpovědnost, týmový přístup

Nabízíme:
příjemné a přátelské prostředí, zaměstnanecké stravování, prémie za dobře odvedenou práci
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (9:00 - 15:00), kontaktní osoba: Doychak Vladyslava, tel.: 734 856 153, e-mail: [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):16 000 Kč až 20 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:28. 12. 2020

jméno zaměstnavatele:Restaurace Mexita Hradec s.r.o., IČ: 05487251
počet volných pracovních míst:10
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Vladyslava Doychak
telefon:734 856 153
e-mail:[email protected]