Pomocné práce v kovovýrobě / Pomocní dělníci ve výrobě

FirmaBALTIX KOV s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda16 900 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
zvedání těžkých břemen do 50kg, opracování kovových polotovarů.
- prašné prostředí
V případě zájmu se hlaste telefonicky (Po-Pá, 8-16:00), e-mailem, nebo se dostavte osobně na adresu Nová Ves 48, Týniště nad Orlicí (Po-Pá, 14-16:00).

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):16 900 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:11. 01. 2021
datum ukončení pracovního poměru:10. 04. 2021

jméno zaměstnavatele:BALTIX KOV s.r.o., IČ: 07060726
počet volných pracovních míst:4
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Tatiana Tugui, jednatel
telefon:773 203 272
e-mail:[email protected]