Prodavač-(ka) potravinářského zboží / Prodavači potravinářského zboží

FirmaRABBIT Trhový Štěpánov a.s.
ÚvazekVPP
Mzda13 500 Kč až 15 000 Kč

Popis nabídky práce:

Pracoviště: Mohelnická č.p. 885, Uničov.
Zaměstnání na do určitou.

Náplň práce:

- obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží (objednávky, příjem, příprava, skladování)
- zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů

Požadujeme:

- samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, chuť pracovat a učit se
- vyučení a praxe v oboru - VÝHODOU (není podmínkou, zaučíme)
- trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami
- příjemné vystupování

Nabízíme:

- zaměstnání na zkrácený úvazek 6 hod.
- možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
- zajistíme důkladné zaškolení
- zaměstnanecké benefity
Zam. výhody: nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, zvýhodněné firemní půjčky
Kontakt je možný POUZE telefonicky (po - pá 8:00 - 7:00 hod.) nebo emailem.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):13 500 Kč až 15 000 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:RABBIT Trhový Štěpánov a.s., IČ: 18622437
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Růžena Marčíková
telefon:606 023 588
e-mail:[email protected]