Operátor/ka Recon centra / Pomocní skladníci

FirmaDormer Pramet s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda18 000 Kč

Popis nabídky práce:

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE
- zajišťujete označení a identifikaci nástrojů
- odesíláte, přijímáte a balíte zboží
- spolupracujete s kolegy z oddělení

POŽADAVKY NA VÁS
- vyučení/SŠ v technickém oboru výhodou
- využijete znalost PC - MS Office na uživatelské úrovni
- znalost anglického nebo německého jazyka je pro Vás výhodou
- oceníme Vaši odpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, pracovitost a také technické myšlení

NABÍZÍME VÁM
- možnost se samostatně realizovat a prodat svou práci ve stabilní, prosperující nadnárodní společnosti
- vzdělávání v souladu s osobními i podnikovými potřebami
- možnost využití profesních vědomostí, odborný rozvoj a kariérní růst
- mzdové ohodnocení a benefity v souladu s podnikovými pravidly (např. 25 dní dovolené,
- 3 dny na regeneraci, příspěvek na penzijní připojištění a mnoho dalších)
Nástup možný ihned, případně dle vzájemné domluvy. Prac. doba 6-14 hod.nebo 7-15 hod. Kontakt: e-mailem.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):18 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 12. 2020
benefity a pracovní výhody:
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

jméno zaměstnavatele:Dormer Pramet s.r.o., IČ: 25782983

kontaktní osoba:Silvie Prachařová, náborový specialista
telefon:583381261
e-mail:[email protected]