EURES poradce / Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

FirmaÚřad práce České republiky
ÚvazekHPP
Mzda22 980 Kč

Úřad práce České republiky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa v souladu s § 178 odst. 1 písm. z. č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů
EURES poradce

v projektu "Evropské služby zaměstnanosti ČR II (EURES ČR II)" s reg. č. CZ.03.1.54/0.0/0.0/15_011/0000054 v Oddělení zaměstnanosti Odboru zaměstnanosti a EU Krajské pobočky Úřadu práce České republiky v Plzni

Pracoviště:
Úřad práce České republiky - Krajská pobočka v Plzni

Hlavní náplň činnosti:
Poskytuje individuální a poradenské služby sítě EURES na ÚP ČR v oblasti evropské pracovní mobility ve vymezené územní působnosti.
Poskytuje poradenství za účelem zprostředkování zaměstnání z/do EU všem aktérům na evropském trhu práce.
Komunikuje se zahraničními partnery (převážně německý jazyk, výhodou anglický nebo další cizí jazyk)) a institucemi, participace na European Job Fairs.
Odborně vede a pravidelně školí pracovníky ÚP ČR v oblasti mezinárodní mobility pracovních sil.
Zpracovává měsíčních zprávy a statistiky dle jednotlivých krajů a přehledy čerpání plánovaných aktivit.
Spolupracuje se všemi kontaktními pracovišti ÚP ČR v rámci kraje ve věci poskytování základní informací o možnostech pracovní mobility v Evropě.
Koordinuje a zpracovává analýzy, výhledy, prognózy vývoje evropského trhu práce ve vymezené územní působnosti.
Navrhuje opatření k omezení překážek evropské pracovní mobility.

Kvalifikační a další požadavky:
- ukončené VŠ vzdělání alespoň bakalářského stupně
- výborné komunikační dovednosti i v cizích jazycích
- výborná uživatelská znalost práce s PC zejména MS Word a MS Excel
- znalost trhu práce zemí EU/EHP, popř. praxe v oblasti státní správy výhodou

Pracovní podmínky:
- platové zařazení v souladu s platnými právními předpisy v 11. platové třídě, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku
- pružná pracovní doba - plný úvazek
- předpokládaný nástup od 1. 1. 2021
- pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou) se zkušební dobou 6 měsíců (určena v souladu s § 178 odst. 3 zákona o státní službě, v platném znění)

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené
- 5 dní indispozičního volna (sick days)
- 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
- stravenky v hodnotě 90 Kč
- příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
- odměny k životním a pracovním výročím

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději do
30. 11. 2020 včetně na e-mailovou adresu: [email protected]
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:bakalářské

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):22 980 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 01. 2021

jméno zaměstnavatele:Úřad práce České republiky, IČ: 72496991

kontaktní osoba:Životopis
e-mail:[email protected]