MISTR nástrojárny / Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

FirmaKV Final s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda40 000 Kč až 65 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

-provádění operativních úprav plánu přípravy nástrojů
-sestavování plánu vytížení CNC strojů - směnový rozpis pracovníků
-operativní změny výroby včetně záznamů do plánu výroby
-dohled nad výrobou jednotlivých dílů nástroje
-dodržování a vyplňování harmonogramu výroby nástroje
-zabezpečení provedení oprav nástrojů z lisovny
-výrobu nových nástrojů dle výkresové a technologické dokumentace
-výrobu speciálních náhradních dílů potřebných pro opravy strojů
-výrobu ND k nástrojům z lisovny
-provedení úprav nástrojů a jejich částí na základě informací pracovníka montáže nástrojů a jejich optimalizaci
-spolupracuje při výrobě referenčních vzorků
-nahlášení poruchy stroje vedoucímu údržby a závodu
-spolupracuje při zabezpečení provedení oprav strojů a zařízení
-kontroluje řádný, provozuschopný a bezpečný stav výrobních strojů a zařízení

Požadujeme:

- nejlépe SŠ vzdělání, technický obor s maturitou / praxe v oboru
- schopnost řídit tým lidí, motivovat a udržovat v pozitivním nastavení
- zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost a loajalita k firmě

Nabízíme:

- stabilní a perspektivní zaměstnání v silné společnosti
- pro zkušené pracovníky velmi nadstandardní finanční ohodnocení
- trvalý profesní růst a prohlubování kvalifikace
- hrazenou práci přesčas včetně příplatků
- nástupní bonus
- odměny za přivedení nového kolegy a jiné
- skvělý kolektiv a mnoho mimopracovních aktivit

Hlásit se e-mailem nebo telefonicky Po-Pá od 7:00 do 15:00hod.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):40 000 Kč až 65 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:01. 12. 2020

jméno zaměstnavatele:KV Final s.r.o., IČ: 13585363

kontaktní osoba:Ludmila Velasová
telefon:725 435 914
e-mail:[email protected]