Zahradník - mistr / Zahradníci krajináři

FirmaSpráva Arcibiskupského zámku a zahrad v Kroměříži, z.ú.
ÚvazekHPP
Mzda20 000 Kč až 25 000 Kč

Popis nabídky práce:

pracoviště Podzámecká zahrada v Kroměříži

Pracovní náplň:
péče o památky UNESCO, podílí se na zajištění správy a údržby zahrady (odborná péče o vegetační prvky - květinové záhony, keřové skupiny, dřeviny; pomáhá při údržbě technických prvků v zahradě - cesty, kašny, mobiliář aj.), obsluhuje malou i velkou zahradní mechanizaci, s hlavním zahradníkem navrhuje technologické postupy pro péči, údržbu a úklid památkového objektu, podílí se na provozu a údržbě vodního systému v Podzámecké zahradě, má na starosti kompostování a veškeré pracovní úkony s tím související, podílí se na přípravě akcí, které zaměstnávající organizace pořádá, podílí se na zahradnických službách v rámci jiné činnosti

Požadavky:
ŠS nebo SOU vzdělání zahradnického nebo příbuzného oboru, praxe v oboru vítána, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, flexibilita, organizační a komunikační schopnosti, řidičský průkaz skupiny B a T
- Výhodou: práce na PC (Word, Excel aj.), další dosažená profesní kvalifikace - ochrana rostlin, ošetřování a péče o dřeviny, práce ve výškách, obsluha drobného motorového nářadí, obsluha tlakových nádob atd.

Nabízíme:
možnost osobního ohodnocení při dobrých pracovních výsledcích, pět týdnů dovolené, příspěvek na stravování, termín nástupu k 1.1.2021 /případně dle dohody, možnost služebního bytu

- V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete: strukturovaný profesní životopis s adresou, číslem telefonu a e-mailem, motivační dopis, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání. Požadované podklady zašlete prosím na e-mailovou adresu [email protected] nejpozději do 30.11.2020. Do předmětu uveďte: Výběrové řízení - zahradník.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč až 25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:04. 01. 2021
benefity a pracovní výhody:
  • Ubytování
  • Podnikové stravování: příspěvek na stravování
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

jméno zaměstnavatele:Správa Arcibiskupského zámku a zahrad v Kroměříži, z.ú., IČ: 08888434

kontaktní osoba:Ing. Lenka Krůpová, hlavní zahradník
telefon:+420 775 890 551
e-mail:[email protected]