Řídící pracovníci v oblasti lidských zdrojů

FirmaA.G.J. - chráněná dílna s.r.o.
ÚvazekVPP
Mzda28 000 Kč

A.G.J. - chráněná dílna, s.r.o. je společnost, která se zaměřuje na úplnou správu budov a objektů.

Náplň práce:

- formulace a řízení personální politiky společnosti
- strategické plánování oblasti řízení lidských zdrojů
-schvalování zásad zaměstnanosti, pracovněprávních vztahů
-tvorba metodiky náboru
-školení a odměńování zaměstnanců, motivačních programů
-organizace pohovorů s kandidáty
-specifikace popisu pracovních činností
-posuzování vhodnosti jednotlivých kandidátů

Osobnostní profil
-efektivní komunikace, argumentace
-kreativita, inovativní přístupy
-zdravě sebevědomé vystupování
-samostatnost
-plánování a organizování práce
-aktivní přístup, motivace k vyšším výkonům
- flexibilita, i časová
-sebemotivace
-distrétnost

Požadované znalosti

-prokazatelné zkušenosti v oblasti náboru minimálně 5 let
-znalost hodnoticích a motivačních systémů zaměstnanců-
-systém řízení BOZP ve firmě¨
-orientace v personalistice a mzdách, platových předpisech, forem odměňování
-pracovně právní předpisy v oblasti mezd, platů a zařazování zaměstnanců do platových tříd
-zásady vedení pracovního kolektivu
-metody a techniky hodnocení výkonu

Odborné dovednosti
-zpracování personální politiky ve spolupráci s jinými odděleními
-tvorba plánů realizace osobního rozvoje a vzdělávání zaměstnanců
-posouzení strategického plánování oblasti řízení lidských zdrojů
-schvalování a řízení procesů personální politiky
-hodnocení zaměstnanců, schvalování motivačních programů a odměńování zaměstnanců
-analýza a hodnocení metodiky náboru, školení

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):28 000 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:30. 11. 2021

jméno zaměstnavatele:A.G.J. - chráněná dílna s.r.o., IČ: 08234507
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

kontaktní osoba:Mgr. Jana Ventrubová Jana Ventrubová
telefon:737 859 071
e-mail:[email protected]