Montážní dělník/dělnice výrobků z kombinovaných materiálů / Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů

FirmaPRODUCTION AUTOMOTIVE spol. s r.o.
ÚvazekHPP
Mzda97 Kč / hod.

V případě zájmu kontaktujte ing. Prose telefonicky (každé úterý od 8:00 do 12:00 hod.) nebo e-mailem [email protected]
Místo výkonu práce: M.Preymesser logistika, spol.s r.o., Lipovka 130.

Požadujeme:
pracovitost, odpovědnost, samostatnost, flexibilitu a zručnost

Náplň práce:
montáž a úprava dílů pro automobilový průmysl.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):97 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:10. 01. 2021
datum ukončení pracovního poměru:09. 04. 2021

jméno zaměstnavatele:PRODUCTION AUTOMOTIVE spol. s r.o., IČ: 05318106
počet volných pracovních míst:14
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Ing. Miroslav Pros
telefon:775 588 928
e-mail:[email protected]