Lektor/ka vzdělávacích kurzů " Účetní a daňová evidence s využitím výpočetní techniky" / Lektoři dalšího vzdělávání

FirmaPOE EDUCO spol. s r.o.
ÚvazekDPP
Mzda180 Kč / hod.

LEKTOR/KA REKVALIFIKAČNÍCH KURZŮ "Účetní a daňová evidence s využitím výpočetní techniky"

Požadujeme:
odborná znalost problematiky, praxi v účtování programu POHODA

Náplň práce:
mzdové účetnictví s využitím výpočetní techniky pro osoby evidované na ÚP, výuka PO-PÁ, nepravidelně, od 8 do 15:00 hod.
První kontakt: strukturovaný životopis s uvedením lektorské praxe zasílejte e-mailem na: [email protected]
Ov.tel.: 7.4.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední všeobecné vzdělání s maturitou (gymnázium)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):180 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:DPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:01. 05. 2021

jméno zaměstnavatele:POE EDUCO spol. s r.o., IČ: 64089398

kontaktní osoba:Dalibor Šrubař
e-mail:[email protected]