Inženýři kvality / Inženýři kontroly a řízení kvality v ostatních oborech

FirmaGS Caltex Czech, s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda25 500 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

Samostatná příprava dokumentů a záznamů v kvalitě
Reklamace, vývoj a schvalování produktů
Řízení laboratoře QC a výstupní kontroly

Požadujeme:

Zkušenost na obdobné pozici alespoň 2 roky
Znalost AJ - pokročilá úroveň (slovem i písmem)
Znalost MS Office: Excel, Word, PowerPoint - mírně pokročilý
Znalost nástrojů a metod kvality (8D Reporty, PPAP a APQP) výhodou

příspěvek na dopravu,stravenky, docházkový bonus

Způsob kontaktu: zasílat životopisy na e-mail.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - prezentační software
jazykové znalosti:
  • Aktivní anglický jazyk, pokročilá úroveň (slovem i písmem)
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):25 500 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 12. 2020
datum ukončení pracovního poměru:30. 11. 2021

jméno zaměstnavatele:GS Caltex Czech, s.r.o., IČ: 24124818

kontaktní osoba:Ing. Taťána Možutíková
e-mail:[email protected]