Manažer/ka kvality / Řídící pracovníci v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO)

FirmaSTV GROUP a.s.
ÚvazekHPP
Mzda35 000 Kč až 45 000 Kč

NÁPLŇ PRÁCE: stanovení systému řízení kvality v souladu s dosažením stanovených cílů kvality, tvorba, řízení a zlepšování systému kvality dle norem kvality nebo oborových standardů, řízení optimalizace procesů managementu kvality s využitím technik a nástrojů (neustálého) zlepšování, zabezpečení požadované kvalitativní úrovně vstupů, procesů a výstupů, podpora požadavků zákazníků uvnitř organizace, odpovědnost za navrhování možností zlepšování systému řízení kvality, tvorba interních směrnic a norem systému kvality a zajištění jejich dodržování, provádění externích auditů dodavatelů, šetření a analýza reklamací s cílem zvýšení kvality výrobků, poskytování konzultační a poradenské podpory v oblasti hodnocení a zvyšování kvality jednotlivým útvarům organizace
POŽADAVKY: minimálně středoškolské vzdělání, ŘP-B podmínkou
NABÍZÍME: mzdu odpovídající dosaženým výsledkům, zajímavou náplň práce, profesní i osobní růst, služební telefon a notebook, nástup ihned, příspěvky na stravování, 5 týdnů dovolené, zvýhodněný rodinný tarif pro mobilní telefony, možnost osobního rozvoje (školení, průkazy…), stabilní zázemí nadnárodní společnosti
KONTAKT: telefonicky (8-20h), e-mailem

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):35 000 Kč až 45 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:STV GROUP a.s., IČ: 26181134

kontaktní osoba:Pavlína Šenková
telefon:775 427 727
e-mail:[email protected]